Planetarium

Planetarium - Raman Prinja | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Raman Prinja
WYMIAR
11,18 MB
NAZWA PLIKU
Planetarium.pdf
ISBN
1241268471443

OPIS

Efektowny album wielkiego formatu, w którym zmieścił się (prawie) cały wszechświat.Witajcie w Muzeum Kosmosu! Znajdziecie tu kolekcję niezwykłych obiektów, od niewielkich meteorów po gigantyczne galaktyki. Obejrzycie planety, komety i księżyce, zobaczycie, jak z mgławic rodzą się gwiazdy, dowiecie się, czym są czarne dziury, poznacie początki wszechświata.Zajrzyjcie do Planetarium, by odkryć kosmos i jego tajemnice.

Bogatą treść uzupełniają mapki nieba widzianego z różnych miejsc na Ziemii o różnych porach roku, dział astronomicznych wiadomości - codziennie aktualizowany - oraz kalendarz - przedstawiający dane o wschodach i zachodach Słońca i Ksieżyca. Stellarium Web is a planetarium running in your web browser. It shows a realistic star map, just like what you see with the naked eye, binoculars or a telescope. Planetarium.

Planetarium znajduje się w dawnej dzwonnicy katedralnej zwanej Wieżą Radziejowskiego. Wyposażone jest w aparaturę firmy Carl Zeiss, która wyświetla na kopule o średnicy 8 m obrazy nieba widoczne z dowolnego miejsca na Ziemi, pory dnia i roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI