Kot w stanie czystym

Kot w stanie czystym - Terry Pratchett | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Terry Pratchett
WYMIAR
9,24 MB
NAZWA PLIKU
Kot w stanie czystym.pdf
ISBN
6833599316201

OPIS

Prawdziwy Kot... Prawdziwe koty nigdy nie jedzą z miseczek (a przynajmniej nie z takich, które są oznaczone DLA KOTA) Prawdziwe koty nigdy nie noszą obroży przeciw pchłom... ani nie pojawiają się na kartkach urodzinowych... ani nie gonią niczego, co ma w środku dzwoneczek. Prawdziwe koty jedzą tarty. I podroby. I masło. I wszystko inne, co zostanie na stole. Potrafią usłyszeć otwierające się drzwi lodówki dwa pomieszczenia dalej. Prawdziwe koty nie potrzebują imion. Ale często są imionami nazywane.„Aarghwynochastądtydraniu” świetnie się nadaje.

I wszystko inne, co zostanie na stole. Potrafią usłyszeć ... Opis: Kot w stanie czystym - Pratchett Terry, Jolliffe Gray.

Języki: polski Rok wydania: 2011 Ilość stron: 120 Format ... Napisz recenzję o produkcie: Kot w stanie czystym Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI