Kapitan Nauka Cytrynowa bateria i inne eksperymenty

Kapitan Nauka Cytrynowa bateria i inne eksperymenty - Natalia Minge | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Minge
WYMIAR
6,8 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Cytrynowa bateria i inne eksperymenty.pdf
ISBN
5773307745779

OPIS

Z tą książką nie ma czasu na nudę!Oto eksperymenty, które zainteresują dociekliwych i rozbawią najbardziej wymagających. Ekscytująca, ale bezpieczna przygoda dla każdego młodego naukowca. - A dlaczego tak? - Czemu to tak działa? Koniec pytań, czas na odpowiedzi!Otwórzcie domowe laboratoria i odkrywajcie, jak działa ten świat. Na pewno Wasza wiedza zaskoczy niejednego i zachęci do wspólnego eksperymentowania. Dowiedz się, jak w czasach prehistorycznych rozpalano ogień, spróbuj zapolować na tęczę we własnym pokoju i zorganizuj koncert zagrany na kieliszkach. Zmierz wysokość drzewa, załóż swoją miniszklarnię, udowodnij, że cytryna może być źródłem prądu i przekonaj się, dlaczego widzimy gwiazdy na niebie, chociaż są od nas tak daleko. A do tego poznaj mnóstwo innych niesamowitych zasad rządzących naszym światem.Zatem uwaga – czas na przyrodniczą przygodę!

... Sprawdź niskie ceny i kup Cytrynowa bateria i inne eksperymenty. Kapitan nauka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Książka Cytrynowa bateria i inne eksperymenty kapitan nauka pochodzi z wydawnictwa Edgard.

Forma wydania: Książka. Rok wydania: 2019.

POWIĄZANE KSIĄŻKI