Dzień wcześniej. Seria Riverdale. Tom 1

Dzień wcześniej. Seria Riverdale. Tom 1 - Micol Ostow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Micol Ostow
WYMIAR
7,90 MB
NAZWA PLIKU
Dzień wcześniej. Seria Riverdale. Tom 1.pdf
ISBN
7336093087291

OPIS

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serialuJeśli chcesz się dowiedzieć, co stało się w miasteczku tuż przed wydarzeniami z serialu, koniecznie przeczytaj tę powieść!Skąd wziąłsię dystans między Jugheadem i Archiem? Jak wyglądało życie Veroniki w Nowym Jorku? Skąd obsesja Diltona na punkcie przetrwania? Co robiła Betty w LA?Akcja książki koncentruje się na paru dniach przed pamiętnym 4 lipca i rzuca nowe światło na ulubione serialowe postacie, pokazując skomplikowaną sieć powiązań między nimi.Głosy Jugheada, Betty, Archiego, Weroniki i Diltona opowiadających o sobie brzmią mocno i szczerze. Wysłuchaj ich uważnie i poznaj najskrytsze myśli, pragnienia, lęki i ambicje, a odnajdziesz nowe fragmenty fascynującej układanki Riverdale.Ta świetnie napisana historia nie jest tylko zwykłą książką towarzyszącą intratnej produkcji Netflixa. Daj się jej porwać!

Dzień wcześniej - mobi, epub / Micol Ostow , 26,75 zł, Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu Jeśli chcesz się dowiedzieć, co stało się w miasteczku tuż przed Opis: Riverdale. Dzień wcześniej - Ostow Micol.

Data zakończenia 2020-01-22 - cena 28,57 zł Informacje o Dzień wcześniej. Riverdale.

POWIĄZANE KSIĄŻKI