Dotknij mnie. Dlaczego dotyk jest dla nas tak ważny

Dotknij mnie. Dlaczego dotyk jest dla nas tak ważny - Cem Ekmekcioglu | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cem Ekmekcioglu
WYMIAR
9,25 MB
NAZWA PLIKU
Dotknij mnie. Dlaczego dotyk jest dla nas tak ważny.pdf
ISBN
4105883914244

OPIS

Dotyk zapewnia więcej doznań niż jakikolwiek inny zmysł, a przy tym rozwija się najwcześniej i obejmuje największą powierzchnię ludzkiego ciała. Zaspokojenie potrzeby kojącego dotyku ma ogromny pozytywny wpływ na psychikę i nasze ciało, a brak dotyku i bliskości kładzie się cieniem na całym życiu. Niestety, goniąc na co dzień za tysiącem spraw, łatwo zapomnieć o tym, co tak ważne dla nas i naszych bliskich, a rzeczywisty, cielesny kontakt zastąpić tym wirtualnym, całkiem bezdotykowym.Oto książka, która przypomni ci o korzyściach płynących z kontaktu cielesnego, o jego zaskakującym wpływie na wszystkich ludzi bez względu na wiek i o tym, jak wspaniałym, łatwo dostępnym i wszechstronnym lekarstwem jest dotyk. Dowiesz się z niej ponadto, na czym polegają przytulankowe imprezy, w których uczestniczą nowojorczycy, czy ci, którzy tańczą salsę, będą przypuszczalnie zdrowsi od innych, czy istnieje minimalna dawka dotyku, jaką każdy z nas powinien sobie zapewnić na co dzień, żeby czuć się dobrze.

Dlaczego dotyk jest dla nas tak ważny. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Dotknij mnie.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dotknij mnie. Dlaczego dotyk jest tak ważny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI