Czarcie słowa

Czarcie słowa - Grzegorz Wielgus | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Wielgus
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Czarcie słowa.pdf
ISBN
9547127863340

OPIS

Austria, rok 1279.Po zakończeniu krwawej wojny o koronę Królestwa Niemiec kraj cieszy się chwilowym spokojem. Chcąc zadowolić krnąbrnych wasali, król Rudolf Habsburg nakazuje zorganizować turniej na zamku Rappottenstein - zaprasza na niego wojowników i władców z ościennych krajów. Atmosfera towarzysząca rycerskim zmaganiom wydaje się beztroska, jednak wystarczy iskra, aby na nowo wzniecić wojenną pożogę.Kiedy możni ścierają się o doczesną chwałę, na traktach wokół zamku dochodzi do serii brutalnych ataków. W miejscach masakry pozostają tylko okaleczone zwłoki i wyryte na drzewach słowa. Ci, którzy je widzieli, mawiają, że kraj nawiedził Titivillus – demon słów. Do walki z czartem staje brat Gotfryd, doświadczony inkwizytor i członek zakonu dominikanów – oraz jego wierni towarzysze z Małopolski: Jaksa Gryfita i Lambert z Myślenic.Szybko okazuje się, że krążący po gościńcu diabeł nie jest jedynym złem, jakie wkroczyło między austriackie doliny.

Przeczytaj opis książki "Czarcie słowa" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Czarcie słowa". Sprawdź niskie ceny i kup Czarcie słowa w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Czarcie słowa Tym razem Brat Gotfryd, doświadczony inkwizytor i członek zakonu dominikanów - oraz jego wierni towarzysze z Małopolski: Jaksa Gryfita i Lambert z Myślenic - stają do walki z czartem.Austria, rok 1279.Po zakończeniu krwawej wojny o koronę Królestwa N Austria, rok 1279.

Autor pisze lekko, bardzo przyjemnym stylem, potrafi tworzyć plastyczne opis. Powieść wciąga, a fabuła intryguje. Czarcie słowa to kryminał, sensacja, a także fikcja historyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI