Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami

Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami - Darin Ingels | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Darin Ingels
WYMIAR
5,50 MB
NAZWA PLIKU
Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami.pdf
ISBN
7932296073893

OPIS

Borelioza to jedna z najszybciej rozprzestrzeniających się chorób zakaźnych na świecie.Jak chronić przed boreliozą siebie i swoich bliskich?Jak walczyć z boreliozą, kiedy staliśmy się jej ofiarami?Wystarczy spacer do lasu lub parku, żeby się nią zarazić. Atakuje podstępnie, bo jej objawy sugerują inne schorzenia. Dolegliwości przewodu pokarmowego, układu kostnego i nerwowego, bóle mięśniowe, objawy chorób autoimmunologicznych, a nawet stany depresyjne mogą być spowodowane właśnie działaniem groźnych bakterii boreliozy przenoszonych przez kleszcze.Darin Ingles, sam zmagając się z tą podstępną chorobą, sięgnął po najnowsze badania, by stworzyć kompleksową propozycję nie tylko dla chorych, ale i dla tych, którym zależy na profilaktyce.Opracował skuteczny plan oparty na 5 krokach, pozwalający wzmocnić organizm i zniwelować objawy. Proponuje konkretną dietę, która ma poprawić funkcjonowanie jelit, kluczowe w walce z boreliozą. Pokazuje też, jak ważne jest unikanie toksycznych chemikaliów i pleśni.Poznaj symptomy, które powinny cię zaniepokoić. Poznaj zasady, które pomogą zahamować rozwój bakterii boreliozy, a osoby zdrowe mogą uchronić przed zakażeniem.

Od diagnozy minęły już prawie dwa lata, a ja mogę z radością oznajmić, że John czuje się dobrze - męczących go wcześniej objawów boreliozy brak. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami" Jest takie stare powiedzenie: "Jeśli masz tylko młotek, wszystko wygląda jak gwóźdź". W świecie boreliozy może okazać się bardzo prawdziwe. Borelioza (łac.borreliosis, morbus Lyme), inaczej choroba z Lyme, krętkowica kleszczowa - bo przenoszą ją kleszcze, jest stosunkowo nową chorobą - rozpoznaje się ją od drugiej połowy lat 80.XX wieku.

Jeśli nie pojawi się u ciebie rumień wędrujący, zdiagnozowanie boreliozy może okazać się skomplikowane. Jak się chronić, jak rozpoznać, jak radzić sobie z objawami Tekst jest fragmentem książki Darin Ingels "Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać, jak radzić sobie z objawami ... Borelioza to jedna z najszybciej rozprzestrzeniających się chorób zakaźnych na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI