Żeglarze Nocy

Żeglarze Nocy - George R.R. Martin | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
11,53 MB
NAZWA PLIKU
Żeglarze Nocy.pdf
ISBN
5862464255562

OPIS

Budząca grozę epicka opowieść o eksploracji kosmosu.W głębinach kosmosu ekspedycja złożona z ośmiu nieprzystosowanych naukowców i telepaty zajmuje się badaniami nad volcrynami, tajemniczą rasą obcych. Wygląda jednak na to, że na ich statku kryją się jeszcze większe tajemnice. „Żeglarz Nocy”, jedyny statek, jaki udało im się znaleźć, jest prawdziwym cudem techniki. Jest w pełni autonomiczny i jego załoga składa się z tylko jednej osoby. Jednakże kapitan Royd Eris unika kontaktu z uczonymi, rozmawiając z nimi tylko za pośrednictwem hologramów i głosu. Przypomina raczej ducha niż żywą osobę. Niewykluczone też, że nie jest on jedyną istotą ukrywającą się na pokładzie. Telepata Thale Lasamer wyczuwa obecność jakiejś złowrogiej siły…SERIAL NA PODSTAWIE KSIĄŻKI NIEBAWEM DOSTĘPNY W SERWISIE NETFLIX!

Sprawdź też koniecznie recenzję "Żeglarze nocy". Żeglarze nocy są ciekawym studium psychologicznym na temat tego, co dzieje się z ludźmi zamkniętymi w ograniczonej przestrzeni, którzy nie mogą dowiedzieć się jak wygląda naprawdę ich kapitan, a jednocześnie dostają sygnały od telepaty, że coś jest nie tak. Jak się łatwo domyślić, kolejne osoby zaczynają próbować ... Żeglarze nocy są ciekawym studium psychologicznym na temat tego, co dzieje się z ludźmi zamkniętymi w ograniczonej przestrzeni, którzy nie mogą dowiedzieć się jak wygląda naprawdę ich kapitan, a jednocześnie dostają sygnały od telepaty, że coś jest nie tak. ,,Żeglarz nocy", jedyny statek, jaki udało im się znaleźć, jest prawdziwym cudem techniki.

R. Martin Rok publikacji oryginału: 1980 Gatunek: science fiction Publikacje w Polsce: „Wędrowcy" (Klubówka, 1985) „Nowa Fantastyka" 11 (86) / 1989 i „Nowa Fantastyka" 12 (87) / 1989 „Retrospektywa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI