Zapytaj szefa. Jak się dogadać w trudnych sytuacjach z przełożonym, podwładnymi i kolegami z działu

Zapytaj szefa. Jak się dogadać w trudnych sytuacjach z przełożonym, podwładnymi i kolegami z działu - Alison Green | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alison Green
WYMIAR
11,53 MB
NAZWA PLIKU
Zapytaj szefa. Jak się dogadać w trudnych sytuacjach z przełożonym, podwładnymi i kolegami z działu.pdf
ISBN
2703429415860

OPIS

Jedną z podstawowych umiejętności w miejscu pracy jest komunikowanie się. Okazuje się, że podwładni unikają trudnych, choć ważnych rozmów tylko dlatego, że nie wiedzą, jak się do nich zabrać! I wcale nie chodzi wyłącznie o prośbę o podwyżkę czy dopasowanie się do nowych wymagań - nader często problemem są takie sprawy jak obecność (lub jej brak) w mediach społecznościowych, uczulające perfumy koleżanki czy nie do końca trafione żarty starszego kolegi. W konsekwencji rośnie liczba osób, które w pracy czują się fatalnie. Są sfrustrowane, zranione, wyczerpane - ale o tym nie mówią, bo nie potrafią. Irytacja rośnie, a problemy pozostają nierozwiązane.Ta książka powstała na bazie doświadczeń w rozwiązywaniu problemów z interakcjami w miejscu pracy, zgłaszanych przez przeróżnych ludzi. Jest napisana z perspektywy doświadczonego kierownika zespołu. Podpowie Ci, jak się zachować w wielu niezręcznych sytuacjach, które mogą zdarzyć się każdemu: wysłałeś do niewłaściwych osób kontrowersyjny e-mail, nie dotrzymałeś ważnego terminu, kolega traktuje Cię jak asystenta, ktoś przywłaszczył Twój świetny pomysł. Dowiesz się, jak obronną ręką wyjść z różnych niemiłych sytuacji, niezależnie od tego, czy dotyczą kontaktów z szefem, podwładnymi lub ze współpracownikami z działu. Interesujące ujęcie tematu i spora dawka humoru sprawiają, że to nadzwyczaj przyjemna lektura - do tego pożyteczna i niezwykle inspirująca!Jak prowadzić trudne rozmowy, gdy:masz problem moralny z wykonaniem polecenianie chcesz się zgodzić na nowe obowiązki lub pragniesz otrzymywać więcej ciekawszych zadańmusisz odpowiadać na zbyt dociekliwe lub niegrzeczne pytaniapodwładny stale kwestionuje Twoją władzęmusisz zwolnić podwładnego albo chcesz opuścić swoje dotychczasowe miejsce zatrudnieniachcesz podczas rekrutacji wynegocjować dla siebie kilka nieoczywistych przywilejówW życiu zawodowym o przetrwaniu decyduje umiejętność komunikacji!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Zapytaj szefa. Jak się dogadać w trudnych sytuacjach z przełożonym, podwładnymi i kolegami z działu.

Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. DODAJ RECENZJĘ Jedną z podstawowych umiejętności w miejscu pracy jest komunikowanie się.

POWIĄZANE KSIĄŻKI