Zapach konwalii

Zapach konwalii - Danuta Korolewicz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Korolewicz
WYMIAR
9,38 MB
NAZWA PLIKU
Zapach konwalii.pdf
ISBN
2932664036931

OPIS

Na wiosnę rodzą się nowe uczucia, a co ze starymi?Anna poznaje dawną przyjaciółkę Mariusza, Arę. To bardzo uzdolniona młoda artystka. Jej wystawa odnosi olbrzymi sukces, ale czy to wystarczy, by uczynić ją szczęśliwą i uratować od śmiertelnego zagrożenia – depresji?Nad związkiem Anny i Mariusza zbierają się czarne chmury.Czy dawna miłość ukochanego Anny ma szansę go odzyskać?Kontynuacja Błękitnego lata zaskakuje nas od pierwszych stron.

Jak pozyskuje się esencję konwalii: Zapach uzyskuje się poprzez ekstrakcję drobnych kwiatów konwalii. Często tworzy się go również syntetycznie. Konwalia jest rośliną leczniczą.

Znana jest pod wieloma nazwami zwyczajowymi i ludowymi. Występuje często w lasach niemal całej Polski, poza tym jest także uprawiana. Zapach konwalii jest niezwykle świeży i rześki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI