Prosta modlitwa, która zmienia życie

Prosta modlitwa, która zmienia życie Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
9,28 MB
NAZWA PLIKU
Prosta modlitwa, która zmienia życie.pdf
ISBN
5939382945398

OPIS

Odkryj moc Bożej obecnościCzęsto modlenie się przychodzi nam z dużą trudnością. Zwłaszcza jeśli przeżywamy je jako nudną, niezwiązaną z życiem formalność. Co by się jednak stało, gdybyś odkrył prostą modlitwę, która całkowicie to zmienia? Gdybyś odkrył modlitwę, która zmienia ciebie?Jim Manney zaprasza do poznania modlitwy, która radykalnie odmieniła jego relację z Bogiem i sposób patrzenia na życie. Ta oparta na uważności metoda św. Ignacego sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie i swoje emocje. Przede wszystkim jednak dostrzeżesz codzienną obecność Boga, który aktywnie działa w twoim życiu.Jim Manney pracuje w wydawnictwie Loyola Press, jest redaktorem wielu książek poświęconych duchowości ignacjańskiej. Wraz z żoną i dziećmi mieszka w Michigan (USA).

Autorem książki jest Jim Manney. Należy do gatunków: religie i mitologie, religie, katolicyzm.

Ignacego sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie i swoje emocje. Przede wszystkim jednak dostrzeżesz codzienną obecność Boga, który ... Prosta modlitwa która zmienia życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI