Próba miłości. Saga rodu Petrycych. Część 4

Próba miłości. Saga rodu Petrycych. Część 4 - Mirosława Kareta | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mirosława Kareta
WYMIAR
6,60 MB
NAZWA PLIKU
Próba miłości. Saga rodu Petrycych. Część 4.pdf
ISBN
7254355847372

OPIS

Zranione uczucia, niepewna przyszłość i miłość, która może ocalićPodczas gdy Maksymilian Petrycy toczy własną wojnę z demonami przeszłości, jego żona Maria prowadzi szczęśliwe i ustabilizowane życie. Przynajmniej tak się wydaje. Udane małżeństwo, kochające dzieci, nabierająca tempa kariera. I nagle te twarde słowa, które zmieniają wszystko. Nawet mąż nie daje jej wsparcia. Tylko czy on kiedykolwiek ją rozumiał? Stał się wrogiem właśnie wtedy, gdy najbardziej go potrzebowała.Gdy Maria poznaje przeszłość swojej rodziny, zaczyna inaczej patrzeć na to, co ją spotyka. Historia zatacza koło. Czy to, czego tak bardzo się lęka, może stać się dla niej nowym początkiem?Próba miłości to kolejna część bestsellerowej sagi rodu Petrycych, w której autorka w mistrzowski sposób opisuje, jak budowane przez lata szczęście rozpada się w jednej chwili przez ślepe zrządzenie losu. Najtrudniejsze wydarzenia przychodzą niespodziewanie. I odmieniają nas na zawsze.

Lubię rodzinne sagi za ich uniwersalność i nadzieję jaką dają. Sprawiają, że czytelnik wierzy w dobre zakończenie pomimo piętrzących się przeciwności losu, że wszystkie problemy w końcu rozwiążą się i zawsze jakoś to będzie.

Część 4, Mirosława Kareta - Zranione uczucia, niepewna przyszłość i miłość, która może ocalić Podczas gdy Maksymilian Petrycy toczy własną wojnę z Ostatnia część sagi rodu Petrycych. Cienie przeszłości, walka o prawdę i miłość, która przetrwa wszystko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI