Pompon na wakacjach

Pompon na wakacjach - Joanna Olech | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Olech
WYMIAR
9,35 MB
NAZWA PLIKU
Pompon na wakacjach.pdf
ISBN
2997407902235

OPIS

Rodzina Fisiów pakuje manatki i wyjeżdża na wyczekany urlop do Babci i Dziadka. Jedzie z nimi znany bloger, smoczy celebryta – Pompon.W pierwszej dobie spiżarnia Babci ubożeje o korniszony, słodkie mirabelki i (za karę czeka Pompona pielenie przez trzy dni).W drugiej sad bogaci się o nowy domek na drzewie.W trzeciej dochodzi do kłótni o to, kto się na kogo lampi i kto kogo zaraz zabije (Gniewosz celebrytę).W czwartej okazuje się, że smoki to jednak nieloty (latawiec nie zadziałał).Jeśli wypoczynek – to tylko aktywny – to dewiza Pompona.Więc Fisiowie wypoczywają z nim… w pocie czoła.Słabiaki.

W trzeciej dochodzi do kłótni o to, kto się na kogo lampi i kto kogo ... „Pompon na wakacjach" to idealna książka dla młodego czytelnika, porusza tematy aktualne i jak najbardziej „na czasie". Już na pierwszych stronach historii smok nazywany jest celebrytą, co w odniesieniu do naszej rzeczywistości jest przezabawnym porównaniem i niezwykle trafnym jednocześnie. Opis: Pompon na wakacjach - Olech Joanna.

Wydawca: Biblioteka Akustyczna. Format: mp3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI