Milczenie krużganków

Milczenie krużganków - Alicia Gimenez-Bartlett | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicia Gimenez-Bartlett
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Milczenie krużganków.pdf
ISBN
1107634209334

OPIS

Poślubiając architekta Marcosa Artigasa inspektor Petra Delicado nie sądziła, że jej nowe życie zaprowadzi ją do klasztoru. Zakonnice, które udzielają lekcji religii najmłodszej córce Marcosa zostają okradzione z cennej relikwii. Co gorsza znajdują w swojej kaplicy trupa. W Hiszpanii, gdzie prasa brukowa tylko czeka na okazję, żeby ruszyć do ataku, tworzone są na ten temat coraz bardziej nieprawdopodobne teorie. Na szczęście Petra Delicado i Fermín Garzón stoją mocno na ziemi i postanawiają rozwiązać zagadkę.

Formaty epub, mobi. Pobierz Online. Alicia Gimenez-bartlett Milczenie Krużganków: 25,99 zł Szeroka oferta muzyki, filmów, książek, multimediów i nie tylko.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. „Milczenie krużganków" to kryminał, w którym czytelnik znajdzie mnóstwo smaczków. Ja w każdej, nawet poruszającej najpoważniejsze tematy powieści, zawsze szukam choćby iskierki poczucia humoru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI