#mamawdomu, czyli poradnik dla kreatywnych rodziców

#mamawdomu, czyli poradnik dla kreatywnych rodziców - Sylwia Błaszczak | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylwia Błaszczak
WYMIAR
12,75 MB
NAZWA PLIKU
#mamawdomu, czyli poradnik dla kreatywnych rodziców.pdf
ISBN
8850898694761

OPIS

Mamo, nudzi mi się!"W co się bawić? W co się bawić? Gdy możliwości wszystkie wyczerpane ciurkiem?" - słowa piosenki Wojciecha Młynarskiego nic a nic nie tracą na aktualności, choć od ich napisania upłynęło dobre kilkadziesiąt lat. Gdy pada deszcz, a dzieci snują się po domu z nosami na kwintę, trzeba szybko znaleźć im (i sobie) jakieś zajęcie. Tylko co by tu wspólnie porobić? Szukasz pomysłu w głowie, przeglądasz elektroniczne zabawki i planszówki, ale dzieci wciąż kręcą głowami z wyrazem twarzy, który mówi: "To już było" czy: "Nie tym razem". Nie poddawaj się tak łatwo! Znajdzie się sposób na nudę!Sylwia Błaszczak jest mamą kreatywną. Ma 1001 pomysłów na spędzenie z dzieckiem czasu w domu i poza nim. Za pośrednictwem tej narzędziowej książki dzieli się swoimi sposobami, podając gotowe instrukcje a to własnoręcznego wykonania ozdób bożonarodzeniowych i wielkanocnych, a to prezentów dla bliskich oraz przyjaciół. Proponuje, by zamiast kupować w sklepie gotowe gry, zrobić je samemu, ręka w rękę z dzieckiem. Podaje sprawdzone, powszechnie dostępne sposoby na zabawy na dworze oraz w domu. Podpowiada, jak zainspirować dziecko, by mały miś-nudzimiś przeistoczył się w młodego i bardzo zaangażowanego artystę.Udanej zabawy!

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Zamknięte szkoły i zawieszenie zajęć dydaktycznych na minimum dwa tygodnie.

Sylwia Błaszczak dzieli się z czytelnikami swoimi autorskimi sposobami na to, jak wykonać ozdoby świąteczne czy zrobić efektowne prezenty dla rodziny i przyjaciół. Książka#mamawdomu czyli poradnik dla kreatywnych rodzicówautorstwaSylwia Błaszczak ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Szczegóły: #mamawdomu czyli poradnik dla kreatywnych rodziców - Błaszczak Sylwia. Tytuł: #mamawdomu czyli poradnik dla kreatywnych rodziców Autor: Błaszczak Sylwia Wydawnictwo: Sensus ISBN: 9788328345348 Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 104 Oprawa: Miękka #mamawdomu, czyli poradnik dla kreatywnych rodziców .

POWIĄZANE KSIĄŻKI