Trzeba by jeszcze powiedzieć. Z Archiwum Społecznego Śródki. Część 2

Trzeba by jeszcze powiedzieć. Z Archiwum Społecznego Śródki. Część 2 - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,32 MB
NAZWA PLIKU
Trzeba by jeszcze powiedzieć. Z Archiwum Społecznego Śródki. Część 2.pdf
ISBN
1359040816744

OPIS

Kontynuacja wyjątkowej publikacji, która ukazała się pod takim samym tytułem w 2016 r. To dokument będący pokłosiem projektu realizowanego przez CTK Trakt. Sąsiedzi mieszkańców Śródki z nowoczesnego budynku Bramy Poznania postanowili porozmawiać z dawnymi i obecnymi śródczanami, spisać ich wspomnienia i opublikować wraz ze zdjęciami z domowych archiwów. Wszystko, by ocalić pamięć o dawnym miasteczku, specyficznej enklawie na peryferiach dawnego Poznania, a dzisiaj - dzięki inicjatywom społecznym i działalności funkcjonujących tu instytucji - dzielnicy odzyskującej dawny urok.

Ukierunkowany jest przede wszystkim na uporanie się ze skutkami kryzysu wywołanego przez koronawirusa - powiedziała w Polskim Radiu 24 o założeniach planu odbudowy gospodarki po pandemii COVID-19 prof. Elżbieta Mączyńska, prezes Polskiego Towarzystwa ... Środki na finansowanie to 9,23 mld zł z emisji papierów skarbowych, 2 mld zł ze źródeł komercyjnych i 1,59 mld zł środków unijnych Poniżej dalsza część artykułu Czytaj także ... 13.06.2020.

Dzisiaj patrzy na nie cały świat. Niezależnie od poglądów, przebywanie tam, to przeżycie jedyne w swoim rodzaju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI