Tajemnicza moneta. Seria Niezwyczajni

Tajemnicza moneta. Seria Niezwyczajni - Jennifer Bell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Bell
WYMIAR
9,40 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnicza moneta. Seria Niezwyczajni.pdf
ISBN
6021363214585

OPIS

Kiedy babcia zostaje przewieziona do szpitala, jej wnuki, Ivy Sparrow i jej irytujący starszy brat Seb nawet nie przeczuwają, co ich czeka. Po powrocie ze szpitala zastają splądrowany dom - a tajemnicze pióro pisze złowieszczą wiadomość na ścianie w kuchni. Na scenę wkracza osobliwy policjant, zdeterminowany, by chwytać złoczyńców. . . za pomocą szczotki toaletowej. Ivy i Seb uciekają - tylko po to, by znaleźć się w zupełnie niecodziennym świecie, w którym zwykłe przedmioty zyskują magiczną i niesamowitą moc. Siły zła zbliżają się szybko, a Ivy i Seb muszą dotrzeć do dna rodzinnego sekretu. . . zanim będzie za późno.

37,00 z ... Tajemnicza moneta. Seria Niezwyczajni - Kiedy babcia zostaje przewieziona do szpitala, jej wnuki, Ivy Sparrow i jej irytujący starszy brat Seb nawet nie przeczuwają, co ich czeka.

za pomocą szczotki toaletowej. od poziomu 42 Pochodzenie: Synowie Małego Krawca (9%) Bohaterski Mały Krawiec (9%) Zdradzony Mały Krawiec (20%) Odbudowa Po Burzy (4%) Ali Baba i Drugi Złodziej (20%) Ali Baba i Trzeci Złodziej (35%) Nazwa Misji Opis Misji Nagroda Poboczna Nagroda Główna Szemrany Złotnik Wydaj 200 z magazynuWydaj 1.500 z magazynu 7.450 100 50 Tajemnicza moneta, Jennifer Bell Dane produktu: Kiedy babcia zostaje przewieziona do szpitala, jej wnuki, Ivy Sparrow i jej irytujący starszy brat Seb nawet nie przeczuwają, co ich czeka. Po powrocie ze szpitala zastają splądrowany dom - a tajemnicze pióro pisze złowieszczą wiadomość na ścianie w kuchni. Kiedy babcia zostaje przewieziona do szpitala, jej wnuki, Ivy Sparrow i jej irytujący starszy brat Seb nawet nie przeczuwają, co ich czeka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI