Sztuka szczęścia

Sztuka szczęścia - Howard C. Cutler | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Howard C. Cutler
WYMIAR
11,8 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka szczęścia.pdf
ISBN
6297818100846

OPIS

Sztuka szczęścia – zapis rozmów przeprowadzonych przez amerykańskiego psychiatrę Howarda Cutlera z Dalajlamą.Duchowy przywódca Tybetu koncentruje się na podstawowym celu ludzkiego życia – osiągnięciu szczęścia. Po raz pierwszy dzieli się z czytelnikami rozważaniami na temat tego, w jaki sposób osiągnął wewnętrzną równowagę. Pokazuje nam, jak możemy walczyć z depresją, gniewem, zazdrością. Mówi o współczuciu i altruizmie, analizuje sytuacje uniwersalne, takie jak śmierć, miłość, małżeństwo, wszelkiego typu relacje międzyludzkie. Podaje przykłady technik i medytacji pomocnych w osiągnięciu pożądanego stanu umysłu i użytecznych nie tylko dla buddystów.W progu XXI wieku wciąż jesteśmy dalecy od odnalezienia w życiu trwałego szczęścia. Któż inny może wskazać nam drogę, jeśli nie uznany mistrz opierający się na bogatej, przeszło 2500-letniej tradycji.

Duchowy przywódca Tybetu koncentruje się na podstawowym celu ludzkiego życia - osiągnięciu szczęścia. W ciągu ostatnich paru lat mnóstwo osób zwariowało na punkcie stylu życia prowadzonego przez obywateli krajów skandynawskich.Nagle wszyscy zaczęli praktykować duńskie hygge albo szwedzkie lagom, czyli filozofie życiowe, zgodnie z którymi warto zwolnić, cieszyć się drobnymi rzeczami i zachować w życiu harmonię i równowagę.Do tego grona dołączył także nurt niksen ... Sztuka szczęścia zapis rozmów przeprowadzonych przez amerykańskiego psychiatrę Howarda Cutlera z Dalajlamą. Duchowy przywódca Tybetu koncentruje się na podstawowym celu ludzkiego życia osiągnięciu szczęścia.

Przemierzyła ona całą Danię, pytając jej mieszkańców czym jest dla nich hygge. Przeprowadziła również rozmowy z ekspertami o tym, dlaczego wszyscy potrzebujemy w życiu hygge. Ogłoszenia o tematyce: sztuka szczęścia na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI