Odnowienie serca

Odnowienie serca PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,81 MB
NAZWA PLIKU
Odnowienie serca.pdf
ISBN
7592328205257

OPIS

Jako chrześcijanie wiemy, że jesteśmy nowym stworzeniem w Chrystusie, dlatego często próbujemy poprawić swoje zachowanie, mając nadzieję, że dzięki temu upodobnimy się do naszego Mistrza. Zmiana zewnętrznego zachowania nie zmienia jednak naszych serc. Autentyczna przemiana wewnętrzna możliwa jest tylko dzięki Bożej łasce.Wybitny autor i nauczyciel duchowości chrześcijańskiej Dallas Willard w książce Odnowienie serca przedstawia biblijne fundamenty procesu „przemiany ducha” – procesu realizowanego przez Boga w celu wprowadzenia każdego aspektu naszej osobowości w harmonijną relację z Jego wolą. Rozwój duchowy w ujęciu zaproponowanym przez Willarda obejmuje przemianę w sześciu obszarach: w myślach, uczuciach, woli, ciele, relacjach społecznych i w duszy. Autor zarysowuje ogólny wzorzec przemiany w każdej z tych dziedzin, oferując praktyczne wskazówki, które można realizować bez poczucia winy i bez presji perfekcjonizmu doskwierającej tak wielu chrześcijanom.Odnowienie serca to zaproszenie do świadomej formacji uczniowskiej w codziennej wędrówce z Jezusem Chrystusem.Książka zdobyła prestiżową nagrodę Christianity Today Book Award w kategorii Duchowość

- Willard Dallas. Jako chrześcijanie wiemy, że jesteśmy nowym stworzeniem w Chrystusie, dlatego często próbujemy poprawić swoje zachowanie, mając nadzieję, że dzięki temu upodobnimy się do naszego Mistrza. Kup teraz na Allegro.pl za 32,94 zł - ODNOWIENIE SERCA, DALLAS WILLARD z miasta BIAŁYSTOK.

Autentyczna przemiana wewnętrzna możliwa jest tylko dzięki Bożej łasce. Wybitny autor i nauczyciel duchowości ... Książka Odnowienie serca - Willard Dallas Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Odnowienie serca jak przyoblec się w charakter Chrystusa - Dallas Willard - książka w Książkomat.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI