Joanna. Cykl Kobiety nieidealne. Tom 3

Joanna. Cykl Kobiety nieidealne. Tom 3 - Magdalena Kawka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Kawka
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Joanna. Cykl Kobiety nieidealne. Tom 3.pdf
ISBN
3188600834503

OPIS

Kobiety nieidealne powracają w wielkim stylu. Tym razem bardziej refleksyjnie i nostalgicznie, jednak wciąż życiowo, zabawnie i optymistycznie.Spokojna i rozważna Joanna, która przez większość życia pracowała w przedszkolu i dokonywała tylko rozsądnych wyborów, pewnego razu zrobiła coś, czym wprawiła w osłupienie niezawodne przyjaciółki – wzięła ślub z poznanym na wakacjach w Tunisie mężczyzną. Od tej chwili jej stabilne życie, zwykle powoli toczące się swoimi torami, pognało na łeb, na szyję.Joanna, początkowo przerażona zmianami, po pewnym czasie przekonuje się, że takie tempo bardzo jej odpowiada. Jej nowa codzienność polega głównie na próbach zrozumienia nastoletniej córki oraz – całkiem dosłownie – egzotycznego męża, który dopiero rozpoczął swoją przygodę z językiem polskim. Być może nowo zdobyta pewność siebie pomoże kobiecie pozbyć się ciężaru, który przez lata kładł się cieniem na całym jej życiu.Doskonale ukazany świat kobiet – bez zbędnych upiększeń i lukrowanych opisów. Szczery, dowcipny i niezwykle fascynujący. Kolejny raz dałam się porwać lekturze. Serdecznie polecam!Edyta Świętek, pisarka,autorka m.in. cyklu Spacer Aleją Róż oraz powieści Nowe czasy

Spokojna i r... Cykl: Kobiety nieidealne (tom 3) Kategoria: literatura obyczajowa, romans Data wydania: 2019-02-12 Rozmiar: 357 MB Czas: 08h 39m 56s Bitrate: 96 kbps Format: mp3 Język: polski Czyta: Marta Markowicz Opis Kobiety nieidealne powracają w wielkim stylu. Tym razem bardziej refleksyjnie i nostalgicznie, ale jednak wciąż życiowo, zabawnie i ... „Kobiety nieidealne".

Spokojna i rozważna Joanna, która przez większość życia pracowała w przedszkolu i dokonywała tylko rozsądnych wyborów, pewnego razu zrobiła coś, czym wprawiła w osłupienie niezawodne przyjaciółki - wzięła ślub z poznanym na ... 📚 Poznaj "Kobiety nieidealne. Joanna" autorstwa Magdalena Kawka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI