Jestem dzieckiem książek

Jestem dzieckiem książek - Oliver Jeffers | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Oliver Jeffers
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Jestem dzieckiem książek.pdf
ISBN
6804713215774

OPIS

Książka roku dla dzieci – zwyciężczyni prestiżowej nagrody Bologna Ragazzi Award 2017. Przetłumaczona na ponad 20 języków przepiękna, poetycka opowieść o potędze wyobraźni.Mała dziewczynka przemierza na swej tratwie morze słów i przybywa do domu młodego chłopca. Zaprasza go na wspólną wyprawę do świata opowieści, w którym – dzięki odrobinie wyobraźni – wszystko może się zdarzyć. Jestem dzieckiem książek została stworzona przez uznanych na całym świecie artystów Olivera Jeffersa i Sama Winstona. Zawiera unikalne ilustracje składające się z tekstów książek.Niezwykle błyskotliwy i zaskakujący owoc współpracy dwóch nadzwyczajnych osobowości twórczych. – „The New York Times”Genialny ukłon w stronę potęgi słowa pisanego. – „The Guardian”

Częściowo składają się ze słów. Dokładnie 42 baśni dla dzieci.

Przetłumaczona na ponad 20 języków przepiękna, poetycka opowieść o potędze wyobraźni. JESTEM DZIECKIEM KSIĄŻEK. Jeśliby ściśle trzymać się definicji, opowieść nie jest synonimem wyobraźni, jednak w książce Olivera Jeffersa i Sama Winstona obydwa słowa są tożsame.

POWIĄZANE KSIĄŻKI