Inna strona piękna. Świadectwo nawróconej modelki

Inna strona piękna. Świadectwo nawróconej modelki - Leah Darrow | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Leah Darrow
WYMIAR
4,62 MB
NAZWA PLIKU
Inna strona piękna. Świadectwo nawróconej modelki.pdf
ISBN
7489996066994

OPIS

„Wstydzę się tego, jak wyglądam, nie lubię siebie”„Nikt mnie nie pokocha, nie jestem dość dobra”„Nikomu się nie podobam”Jak często takie myśli przychodzą ci do głowy? Bez przerwy porównujesz się z innymi i czujesz, że wypadasz kiepsko? Wciąż szukasz potwierdzenia swojej wartości w cudzych – przede wszystkim męskich – spojrzeniach?LEAH DARROW, była modelka i uczestniczka America’s Next Top Model, dobrze zna takie pytania. Latami uzależniała swoją samoocenę od opinii innych. Dla stylistów była tylko „wieszakiem”, dla koncernów kosmetycznych – klientką, dla chłopaka – epizodem, dla znajomych – użytecznym kontaktem… Jej życie zmieniło się jednak o sto osiemdziesiąt stopni.Odkryj swoje prawdziwe piękno. Bóg naprawdę nie chce poprawiać nas w Photoshopie.

Autor: Leah Darrow. Wstydzę się tego, jak wyglądam, nie lubię siebie.

Tytuł: Inna strona piękna. Podtytuł: Świadectwo nawróconej modelki Autor: Darrow Leah Wydawnictwo: Esprit ISBN: 9788366061576 Tytuł oryginału: The Other Side of Beauty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI