Gdybyś tylko wiedziała

Gdybyś tylko wiedziała - Hannah Beckerman | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hannah Beckerman
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Gdybyś tylko wiedziała.pdf
ISBN
2386904742225

OPIS

Tajemnica sprzed lat, która niszczy rodzinę.Czy prawda zawsze jest jednak najlepszym rozwiązaniem?Wzruszająca opowieść o rodzinie i sile wybaczenia. Niezwykle emocjonująca, ze wstrząsającym zwrotem akcji. Idealna dla wielbicielek Jojo Moyes i Jodi Picoult.Rodzina Audrey się rozpadła. Jej dwie dorosłe córki, Jess i Lily, są ze sobą skłócone, a nastoletnie wnuczki nawet się nie znają. Sekret sprzed trzydziestu lat – to jedyne, co nadal ich łączy.Kiedy napięcie sięga zenitu, decyzja, którą przed laty podjęła jedna z sióstr, teraz może wyjść na jaw. Czy pomimo skrywanej tajemnicy i trwającej wiele lat niezgody pojednanie jest możliwe? I za jaką cenę?Melancholijna, urocza, doskonała w pokazywaniu sekretów, jakie chowamy przed bliskimi, nawet tymi, których kochamy. Uwielbiam tę książkę, choć nieraz doprowadzała mnie do łez.JOJO MOYESPiekna opowieść, napisana z niezwykłym wyczuciem, o kruchości, ale i sile rodzinnych powiązań.RUTH JONES, walijska aktorka i pisarkaBardzo ważna i głęboko poruszająca powieść.MARIAN KEYES, irlandzka powieściopisarkaNiezwykle wzruszająca. Nie mogłam się oderwać.Ruth Hogan

Jej organizm pochłaniany jest przez raka, który atakuje kolejne narządy. Wykorzystuje czas, który jej pozostał w pełnym tego słowa znaczeniu.

Read 1,244 reviews from the world's largest community for readers. Tajemnica sprzed lat, która niszczy rodzinę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI