Emocjonalne wampiry w pracy

Emocjonalne wampiry w pracy - Albert J. Bernstein | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Albert J. Bernstein
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Emocjonalne wampiry w pracy.pdf
ISBN
2712096422173

OPIS

Pracujesz z wampirami? Naucz się przed nimi bronić!Pracujesz z emocjonalnymi wampirami? Naucz się przed nimi bronić! Współpracownicy, szefowie, podwładni – emocjonalne wampiry można spotkać w każdej firmie na wszystkich szczeblach hierarchii. Wysysają z ciebie energię i wprowadzają niezdrową atmosferę, co utrudnia pracę. Autor dowcipnie i przystępnie opisuje odmiany wampirów występujące w miejscu pracy. Dowiesz się m.in., jak sobie radzić z:typami aspołecznymi, które w poszukiwaniu mocnych wrażeń nie cofną się przed niczym, nawet przed agresją;menedżerami, dla których pozory są ważniejsze niż rzeczywistość, a problemy rozwiązuje się za pomocą wystąpień motywacyjnych;obsesyjno-kompulsywnymi maniakami kontrolowania;narcystycznymi szefami, którzy są przekonani, że świat kręci się wokół nich.Emocjonalny wampir jako kolega czy podwładny może być męczący i irytujący, lecz jako człowiek u władzy staje się naprawdę niebezpieczny – może złamać ci karierę lub upodobnić cię do siebie. Nie bądź bezbronny, naucz się rozpoznawać sygnały ostrzegawcze i eliminować zagrożenie dzięki Emocjonalnym wampirom w pracy.

Z emocjonalnymi wampirami (bez względu na ich wiek, pozycję społeczną czy zajmowane stanowisko) trzeba postępować trochę jak z dziećmi. Naucz się przed nimi bronić! Współpracownicy, szefowie, podwładni - emocjonalne wampiry można spotkać w każdej firmie na wszystkich szczeblach hierarchii. Wysysają z ciebie energię i wprowadzają niezdrową atmosferę, co utrudnia pracę.

Jak sobie radzić z nimi w pracy". Po sukcesie własnej książki "Emocjonalne wampiry" (REBIS, 2004, 2013) napisał jej kontynuację "Emocjonalne wampiry w pracy". Po sukcesie własnej książki "Emocjonalne wampiry" (REBIS, 2004, 2013) napisał jej kontynuację "Emocjonalne wampiry w pracy".

POWIĄZANE KSIĄŻKI