Życie według kota. Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień

Życie według kota. Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień - Astrid Eulalie | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Eulalie
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Życie według kota. Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień.pdf
ISBN
2802539949811

OPIS

Nie wiesz, co zrobić, żeby móc cieszyć się życiem?Masz już dość wszystkich terapeutów i poradników? To spójrz na swojego kota (jeśli go masz). Albo (jeśli go nie masz) wyobraź sobie kota - w twojej sytuacji.Jeśli nikt do tej pory ci nie pomógł, to przekonaj się, że ostatnia i najprzyjemniejsza szansa na szczęście to kot!Nie czujesz się dobrze w swojej skórze. Życie przecieka ci przez palce, świat przelatuje koło nosa. Usiłujesz coś z tym zrobić, zaliczasz kolejne gabinety, przekopujesz się przez stosy poradników. I nic się nie zmienia.Weź przykład z kota!Jak autorka tego niezwykłego poradnika, dziewczyna taka jak my wszyscy, która nawiązała bliższy, psychoterapeutyczny kontakt ze swoim kotem:Najpierw go poobserwuj. Potem z nim pogadaj. A potem przeczytaj list, który do ciebie napisze. I tak z każdym problemem.Jeśli chcesz zaprzyjaźnić się ze sobą i swoim ciałem, odkryć przyjemność z zabawy i odpoczynku, rozbudzić ciekawość i cieszyć się każdą chwilą - to zacznij życie według kota! To naprawdę działa!

Kocie zasady, jak być szczęśliwym na co dzień - Tania książka Masz pytania ? Zapytaj o szczegóły. To spójrz na swojego kota (jeśli go masz). Albo (jeśli go nie masz) wyobraź sobie kota - w twojej sytuacji.

co sądzisz o tej książce. Życie według kota. kocie zasady jak być szczęśliwym na co dzień ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI