Przebudzeni. Seria Strażnicy Gwiazd. Tom 1

Przebudzeni. Seria Strażnicy Gwiazd. Tom 1 - Colleen Houck | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Colleen Houck
WYMIAR
8,21 MB
NAZWA PLIKU
Przebudzeni. Seria Strażnicy Gwiazd. Tom 1.pdf
ISBN
8365853985250

OPIS

Kiedy siedemnastoletnia Lilliana Young wkracza pewnego poranka do swojego ulubionego Metropolitan Museum of Art, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest znalezienie egipskiego księcia z nadludzkimi mocami, który wrócił do świata żywych po tysiącu lat bycia zmumifikowanym.Co jednak ma zrobić nastoletni książę Amon, gdy zamiast obudzić się w swoim grobowcu w egipskiej świątyni, znajduje się w muzeum w Nowym Jorku, a jego słoje z organami zniknęły? Lily wbrew swojej woli zostaje pomocniczką księcia i razem wyruszają w niezwykłą podróż. Od teraz to w ich rękach waży się los ludzkości - muszą dotrzeć do Doliny Królów, odnaleźć braci księcia i dokończyć ceremoniał, aby Set, bóg ciemności, nie przybył na nowo do świata śmiertelników, by siać spustoszenie.Colleen Houck, bestsellerowa autorka „New York Timesa”, znana z serii „Klątwa Tygrysa”, powraca z epicką opowieścią o dwóch nastolatkach, którzy muszą zmierzyć się z mitycznymi siłami i starożytnymi klątwami w przygodzie z akcją bardziej wartką niż prąd Nilu.

Strażnicy gwiazd. Tom 1 autorstwa Houck Colleen , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 18,67 zł .

Czytelnicy: 1121 Opinie: 97 ... Colleen Houck Przebudzeni Zobacz więcej Ulubione ... Zobacz koniecznie dla młodzieży Przebudzeni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI