Ogień i krew. Tom 2

Ogień i krew. Tom 2 - George R.R. Martin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
George R.R. Martin
WYMIAR
5,87 MB
NAZWA PLIKU
Ogień i krew. Tom 2.pdf
ISBN
8797376352458

OPIS

OPOWIEŚĆ O EKSCYTUJĄCYCH DZIEJACHDYNASTII TARGARYENÓWTrzysta lat przed wydarzeniami przedstawionymi w cyklu Pieśni Lodu i Ognia, na długo przed konfliktem, z powodu którego wszystkie wielkie rody Westeros zwróciły się przeciwko sobie, krainą władał niepodzielnie ród Targaryenów, ostatnich z żyjących smoczych lordów.Targaryenowie przeżyli Zagładę Valyrii i osiedlili się na Smoczej Skale. Ta książka opowiada dzieje ich legendarnej dynastii od Aegona Zdobywcy aż po krwawy Taniec Smoków, wojnę domową między Aegonem II a jego przyrodnią siostrą Rhaenyrą, walczącymi o tron swego ojca, która ogarnęła całe Westeros i omal nie doprowadziła do upadku dynastii Targaryenów. Opisuje też pokłosie tego konfliktu i wstąpienie na tron króla Aegona III, zwanego Zgubą Smoków.Co naprawdę wydarzyło się podczas Tańca Smoków? Dlaczego Rhaenyra uważała się za prawowitą królową? Jakie było pochodzenie trzech smoczych jaj, które dano w prezencie Daenerys? Dlaczego król Aegon III nienawidził smoków?To tylko niektóre z pasjonujących pytań, na które odpowiada ta szczegółowa kronika, spisana przez uczonego arcymaestera Gyldayna z Cytadeli.Ogień i krew będzie dla świata Westeros tym,czym jest Silmarillion dla Śródziemia

Fire and Blood) - książka George'a R.R. Martina, której akcja toczy się w świecie Pieśni lodu i ognia, rozpoczynając się około trzystu lat przed akcją cyklu powieści.Książka napisana została w formie królewskiej kroniki która opisuje władania rodu Targaryen.Światowa premiera książki miała miejsce 20 listopada 2018. Książka Ogień i krew.

Martin). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ogień i krew.

POWIĄZANE KSIĄŻKI