Od ucha do ucha, czyli o uśmiechu i radości

Od ucha do ucha, czyli o uśmiechu i radości - ks. Jan Twardowski | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
ks. Jan Twardowski
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Od ucha do ucha, czyli o uśmiechu i radości.pdf
ISBN
4424067930814

OPIS

Jak namówić smutasa do tego, aby się uśmiechnął? Dlaczego uszy i policzki są świętsze od nogi? Czy do niemiłych ludzi też trzeba się uśmiechać?Na te i inne pytania – bardzo poważne i arcyważne – odpowiada ksiądz Jan Twardowski.Każde dziecko i każdy dorosły, gdy przeczyta tę książkę, będzie już wiedzieć,jak buzierozkapryszone,naburmuszone,naindyczonezamienić na buzierozświetlone,rozanielone,rozpromienione,czyli takie, które cieszą się, bo widzą, jaki piękny jest Boży świat.

Ksiądz Jan Twardowski (1915-2006) Książkę dla dzieci o uśmiechu i radości pod tytułem Od ucha do ucha zaplanował ks. Jan Twardowski (1915-2006).

Jan Twardowski (1915-2006). Obecne wydanie spełnia niezrealizowany za życia zamiar. Odtąd już będziesz szukać uśmiechu, który rozjaśnia świat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI