Jego banan

Jego banan - Penelope Bloom | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Penelope Bloom
WYMIAR
12,4 MB
NAZWA PLIKU
Jego banan.pdf
ISBN
7193100426533

OPIS

Mój szef lubi jasne zasady, jednej z nich nikt nie śmie złamać…Chodzi o jego banana.Poważnie. Facet jest uzależniony od potasu.Oczywiście, to ja po niego nieopatrznie sięgnęłam.Technicznie rzecz ujmując, wsadziłam go sobie do ust.Co więcej przeżułam… a nawet połknęłam.Taaak, wiem. Niedobra, niedobra dziewczynka.I wtedy go zobaczyłam. Wierzcie mi lub nie, ale to, że właśnie dławiłam się jego bananem, raczej nie zrobiło na nim najlepszego wrażenia.Zacznijmy jednak od początku. Zanim miałam czelność sięgnąć po należącego do milionera banana, dostałam swoje pierwsze ważne zlecenie jako reporterka. I wyjątkowo nie było to jak zwykle byle jakie zadanie, wyskrobki z dna garnka, których nikt nie chciał. Nic w stylu przepytywania śmieciarza o jego ulubione rejony miasta, czy pisania o wielkiej wadze zbierania psich kup z trawników i placów.Nie. Nic z powyższych, dziękuję bardzo.To był prawdziwy przełom w mojej karierze. Szansa, by udowodnić, że nie jestem żadną nieudolną, niezdarną, przyciągającą pecha, chodzącą katastrofą. Wchodziłam w środowisko biznesowe – miałam zinfiltrować Galleon Enterprises, by potwierdzić zarzuty o korupcję.Tu wchodzi podkład muzyczny z Jamesa Bonda.Wreszcie byłam na właściwym miejscu. Jedyne, co musiałam zrobić, to zdobyć posadę stażystki i zdemaskować Bruce’a Chambersona.Starając się nie zwracać uwagi na to, że facet wygląda jak wyrzeźbiony w płynnym kobiecym pożądaniu, a inni mężczyźni po prostu muszą przy nim kwestionować swoją seksualność.To się musiało udać. Bez żadnych katastrof. Zero fuszerki. Weź się w garść, skup się! – na mniej niż godzinkę.Przenieśmy się teraz do sali konferencyjnej. To tutaj znajdziecie mnie przed tą doniosłą, kluczową dla mojej kariery rozmową. Z bananem w dłoni. Podpisanym JEGO imieniem. Już za chwilkę on pojawi się w drzwiach i zobaczy mnie ze zdradzieckim żółtym dowodem mojej winy. A kilka sekund później zdecyduje się… mnie zatrudnić.Tak, wiem. Ja też nie uznałam tego za dobry znak.

Są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale tak bogate w składniki odżywcze, że łatwiej jest chyba wymienić te, których nie posiadają. Zawierają na przykład białko i wapń, których obecności w owocach raczej mało kto się spodziewa. Banany są daniem ratunkowym dla osób które przesadziły z alkoholem i odczuwają jego niemiłe działanie dnia następnego - znaczną ulgę przyniesie koktajl na bazie tego owocu z dodatkiem mleka i miodu.

I wtedy go zobaczyłam. Wierzcie mi lub nie, ale to ... Owoce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI