Dog Man. Tom 1

Dog Man. Tom 1 - Dav Pilkey | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dav Pilkey
WYMIAR
4,79 MB
NAZWA PLIKU
Dog Man. Tom 1.pdf
ISBN
4199565396760

OPIS

W czasach mroku i rozpaczy, gdy pojawiają się dziwne czarne charaktery…Tylko gliniarz z psim łbem może ocalić świat!George i Harold wykreowali nowego herosa, który wygrzebuje spod ziemi ścierwo korupcji, chwyta za portki zmykających złoczyńców, rabusiom pokazuje kły wymiaru sprawiedliwości.Gdy policyjny pies Buras i aspirant Nać ulegli wypadkowi podczas pełnienia służby, epokowy zabieg chirurgiczny zmienił bieg dziejów: tak oto narodził się Dogman. Ten niestrudzony tropiciel występku ma prawdziwego nosa do trudnych śledztw! Tylko czy jego psi instynkt zdoła podkulić ogon wobec powołania, jakim jest służba prawu?

Buras. Jedyną szansą na ocalenie obojga jest połączenie ich ciał w jedno, w wyniku to którego zabiegu powstał Dog Man - super policjant! Od tej chwili wszyscy przestępcy będą musieli mieć się na baczności, w tym też i ... DOG MAN Tom 5 WLADCA PCHEL Dav Pilkey Jaguar, 2019 Strony / Pages: 256, miękka oprawa ISBN: 978-83-7686-791-5 List price: $19.95 (Save 15% off) Online price: $16.96 Książka Dog Man 01: The Adventures of Dog Man autorstwa Pilkey Dav , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

Kup na eduarena.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot lub darmową wysyłkę w 24h. Dogman Tom 1: DAV PILKEY - twórca przebojowego komiksowego cyklu 'Kapitan Majtas', powraca z nową, niezwykle ... Buras.

POWIĄZANE KSIĄŻKI