Choroby żołądka i jelit. Kuracje ziołowe

Choroby żołądka i jelit. Kuracje ziołowe - Maria Treben | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Treben
WYMIAR
4,36 MB
NAZWA PLIKU
Choroby żołądka i jelit. Kuracje ziołowe.pdf
ISBN
1682885554843

OPIS

Jak naturalnie pokonać problemy z żołądkiem i jelitami?Męczą cię powracające problemy trawienne, wrzody lub inne dolegliwości żołądkowo-jelitowe? Nie wiesz, jak poradzić sobie z brakiem apetytu? Zastanawiasz się, jak w prosty i naturalny sposób poprawić swój stan zdrowia?Sięgnij do mądrości medycyny naturalnej i dowiedz się, jakie zioła ci pomogą. Może dobrym rozwiązaniem okaże się esencja z głogu, napar z szałwii lub kąpiel tymiankowa?Od czasu powstania słynnej Apteki Pana Boga Maria Treben sprzedała miliony książek zawierających porady dotyczące naturalnego leczenia i zapobiegania licznym schorzeniom. Jej zalecenia pomogły wielu ludziom walczyć z chorobami bez wyniszczania organizmu zbędnymi dawkami leków.Maria Treben (1907–1991) – od pokoleń znana na całym świecie jako „farmaceutka Pana Boga”. Wybitna specjalistka z zakresu ziołolecznictwa, autorka licznych bestsellerów i setek konferencji o zdrowym stylu życia.

EAN: 9788366061552 ... Jej zalecenia pomogły wielu ludziom walczyć z chorobami bez wyniszczania organizmu zbędnymi dawkami leków.

Kuracje ziołowe Biblioteka Apteki Pana Boga, pochodzi z wydawnictwa Esprit. Autorem książki jest Maria Treben.

POWIĄZANE KSIĄŻKI