Access 2013 PL. Kurs

Access 2013 PL. Kurs - Danuta Mendrala | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danuta Mendrala
WYMIAR
12,98 MB
NAZWA PLIKU
Access 2013 PL. Kurs.pdf
ISBN
6678498675859

OPIS

Bazy danych? Z programem MS Access to nic trudnego!Poznaj strukturę i sposób działania bazy danych w programie MS Access Naucz się tworzyć, modyfikować i łączyć tabele oraz wypełniać je danymi Dowiedz się, jak korzystać z kwerend, formularzy, raportów oraz makrPrzechowywanie danych i zarządzanie nimi to jedno z podstawowych zadań, do których wykorzystywane są komputery. Nic dziwnego - z wielkimi zbiorami informacji radzą sobie o wiele lepiej niż najsprawniejszy ludzki umysł, umożliwiając bardzo szybkie przeszukiwanie, sortowanie i filtrowanie danych. Wymagają one jednak odpowiedniego zarządzania i właśnie temu celowi służą systemy zarządzania bazami danych, takie jak Microsoft Access. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownika, sporym możliwościom i integracji z pozostałymi aplikacjami wchodzącymi w skład pakietu Microsoft Office program ten stał się jednym z popularniejszych tego typu rozwiązań na świecie, a kolejne wersje MS Access wnoszą wiele nowych narzędzi i możliwości, ugruntowując jego pozycję wśród odbiorców. Access 2013 PL. Kursto podręcznik, który ułatwi Ci rozpoczęcie pracy z programem. Dzięki tej książce i zamieszczonym w niej ćwiczeniom nauczysz się zbierać, porządkować, analizować i udostępniać dane w internecie za pomocą systemu bazy danych firmy Microsoft i oferowanych przez niego narzędzi. Poznasz metodologię projektowania i implementacji bazy, ucząc się tworzenia tabel, łączenia ich i wypełniania danymi, a także sposoby wydobywania i modyfikowania informacji z bazy za pomocą kwerend, formularzy i raportów. Ponadto dowiesz się, jak zautomatyzować często wykonywane operacje przy użyciu makr, i odkryjesz tajniki pracy administratora bazy danych. Nauczysz się również, jak udostępniać bazę w sieci, korzystając z możliwości najnowszej wersji programu Access. Nie czekaj dłużej, pora zacząć pracę!Podstawowe informacje o bazach danych i programie Access Projektowanie i tworzenie tabel bazy danych Modyfikowanie struktury obiektów bazy danych Definiowanie relacji pomiędzy tabelami bazy Automatyzacja pracy z danymi za pomocą kwerend Ułatwianie dostępu do danych przy użyciu formularzy Prezentacja danych z zastosowaniem raportów Automatyzacja powtarzanych operacji za pomocą makr Zarządzanie bazą danych programu Access Udostępnianie baz za pośrednictwem sieciObierz kurs na bazy danych! Wkrocz w ich świat z programem MS Access!

Dzięki tej książce i zamieszczonym w niej ćwiczeniom nauczysz się zbierać, porządkować, analizować i udostępniać dane w internecie za pomocą systemu bazy danych firmy Microsoft i oferow... Access 2013 PL. Kurs to podręcznik, który ułatwi Ci rozpoczęcie pracy z programem.

Popularne oferty i opinie użytkowników! Odkryj coś dla siebie w dobrej cenie. Ceneo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI