Właściwy wybór

Właściwy wybór - P.Z. Rezin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
P.Z. Rezin
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Właściwy wybór.pdf
ISBN
7681980058779

OPIS

Nie mówcie nikomu, ale Jen jest jedną z moich ulubionych osób. (Maszyny nie powinny mieć ulubieńców. Nie pytajcie mnie, jak to się stało).Jen jest smutna. Aiden chce, żeby była szczęśliwa. Proste? Sęk w tym, że Jen jest atrakcyjną trzydziestoczterolatką porzuconą przez narzeczonego, a Aiden - inteligentnym, błyskotliwym i dowcipnym… programem komputerowym.Aiden zna Jen na wylot. Ma dostęp do wszystkich jej elektronicznych urządzeń, wie, jakiej piosenki słucha najczęściej, wyszukuje jej ulubione zdjęcia i podpowiada złote myśli, które ją inspirują. Sam doszedł do wniosku, że tylko nowy partner życiowy może zapewnić Jen szczęście. Dlatego postanowił znaleźć jej drugą połówkę. Ale czy Jen podporządkuje się jego doskonałemu planowi?Czy inteligentna, ale bardzo sztuczna maszyna może odkryć inteligencję emocjonalną i naprawić życie Jen? I dowiedzieć się, co tak naprawdę daje ludziom szczęście?Zabawna, mądra i aktualna. Znakomita.Martha Kearney, dziennikarkaInteligentna i cudownie dowcipna. Kate Eberlen, autorka bestsellera "Bez Ciebie"Ta książka mnie zachwyciła. Zabawna, zwariowana, zaskakująca. Jojo Moyes, autorka bestsellera "Zanim się pojawiłeś""Dziennik Bridget Jones" ery cyfrowej. "Daily Record"Pomysłowa… spodoba się fanom Davida Nichollsa. "Daily Mail”P.Z. Reizin pracował jako dziennikarz i producent w prasie, radiu i telewizji, zanim przerzucił się na pisarstwo. Był związany z kilkoma internetowymi start-upami, z których żaden nie zagroził pozycji Google’a, Twittera ani Facebooka. Mieszka w Londynie z żoną i córką.

Product/Service Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Właściwy wybór Twoja ocena. Ocena ogólna.

Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Właściwy wybór nart biegowych list Kategoria: Blog Dodano: wtorek, grudnia 3 2019 Kiedyś trasy narciarskie były przygotowywane bez użycia maszyn. Wskaż opis we właściwy sposób charakteryzujący budowę Hymnu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI