W czepku urodzone. O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy

W czepku urodzone. O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy - Weronika Nawara | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Weronika Nawara
WYMIAR
9,23 MB
NAZWA PLIKU
W czepku urodzone. O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy.pdf
ISBN
7620755243179

OPIS

Pielęgniarki.Kończą trudne studia, dostają niskie pensje. Frustruje je, gdy traktowane są wyłącznie jako pomocnice lekarzy - przecież wykonują ciężką i wymagającą pracę. Często też niewdzięczną, bo pacjenci potrafią dawać w kość.A jednak kochają to, co robią. Czerpią z pracy ogromną satysfakcję i chcą opiekować się chorymi. Pielęgniarstwo to coś więcej niż zawód.Przejdź się z nimi po szpitalnym korytarzu, a dowiesz się, jak naprawdę wygląda ich życie.To były długie godziny rozmów z pracownikami różnych oddziałów i szpitali z wielu miast i placówek. Rozumiejąc ich przeżycia, analizując przemyślenia i wspominając własne doświadczenia, jeszcze głośniej mogę powtórzyć jedno z moich ulubionych pytań:Jestem pielęgniarką, a jaka jest twoja supermoc?Jestem pielęgniarką. Prowadzę bloga, w którym staram się odczarować wizerunek mojego zawodu. Fascynują mnie ludzie. Jestem zakochana w Krakowie, rudych cocker spanielach, śpiewaniu, zimie, anestezjologii i intensywnej terapii, a przede wszystkim w pielęgniarstwie.

O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Opis: W czepku urodzone. O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy - Nawara Weronika.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! O niewidzialnych bohaterkach szpitalnych korytarzy - Wysyłka 4,99 zł | BEZPŁATNIE przy zamówieniu od 69,99 zł 26 ,72 zł. W czepku urodzone - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI