Pułapka. Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i postęp?

Pułapka. Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i postęp? - Jacek Giedrojć | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jacek Giedrojć
WYMIAR
4,27 MB
NAZWA PLIKU
Pułapka. Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i postęp?.pdf
ISBN
2820705281769

OPIS

Dlaczego myślenie ekonomiczne psuje gospodarkę, politykę i społeczeństwo?Jak utorowało drogę do władzy populistom po obu stronach oceanu?Jak to się stało, że politycy zaczęli traktować obywateli jak klientów i doprowadzili do pogłębienia nierówności społecznych?Ta książka nie jest krytyką kapitalizmu, lecz bezrefleksyjnego kultu systemu, który wyjałowił świat z wartości. Myślenie ekonomiczne wypacza sens istnienia korporacji, prowadzi do zastoju. Psuje politykę i prawo, które przestają służyć społeczeństwu. Kiedyś idee wielkich ekonomistów pomagały budować potęgę świata zachodniego. Dzisiejsze myślenie ekonomiczne - jest pułapką.

Jacek Giedrojć - Pułapka. Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i postęp? Dlaczego ekonomiczne myślenie psuje gospodarkę, politykę i społeczeństwo? Jak utorowało drogę do władzy populistom po obu stronach oceanu? Jak to się stało, że politycy zaczęli traktować obywateli jak klientów i doprowadzili do pogłębienia nierówności społecznych? Ta książka nie jest krytyką kapitalizmu, lecz bezrefleksyjnego kultu systemu,... Ekonomiczne myślenie blokuje postęp Foto: BRAK Fakt: Ekonomiczne myślenie kojarzy się potocznie z czymś pozytywnym.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pułapka Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i postęp? Dlaczego ekonomiczne myślenie psuje gospodarkę, politykę i społeczeństwo? Jak utorowało drogę do władzy populistom po obu stronach oceanu? Jak to się stało, że politycy zaczęli traktować obywateli jak klientów i doprowadzili do pogłębienia nierówności ... Pułapka. Dlaczego ekonomiczne myślenie blokuje innowacje i postęp - Jacek Giedrojć [KSIĄŻKA] Literatura popularnonaukowa już od 17,47 zł - od 17,47 zł, porównanie cen w 36 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI