Psychologia dla bystrzaków (wydanie 2)

Psychologia dla bystrzaków (wydanie 2) - Adam Cash | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adam Cash
WYMIAR
8,16 MB
NAZWA PLIKU
Psychologia dla bystrzaków (wydanie 2).pdf
ISBN
3755589456134

OPIS

W prostocie tkwi siłaInterpretuj własne emocje i zachowaniaZrozum ludzkie działania i procesy myśloweOdkryj, o co tak naprawdę chodzi w psychologiiPodróż po zakamarkach ludzkiej psychikiPsychologia towarzyszy Ci każdego dnia, czy tego chcesz czy nie. Możesz ją zignorować, żyć dalej i stracić okazję do odkrycia, dlaczego ludzie zachowują się czasem irracjonalnie, dlaczego myślą inaczej niż ty i czemu nie zawsze potrafią komunikować się w zrozumiały sposób. Możesz też otworzyć tę książkę i wniknąć w zupełnie nowy, fascynujący świat ludzkiego umysłu, poznać kilku intrygujących naukowców i przeprowadzane przez nich szokujące eksperymenty, zrozumieć, czym naprawdę są zaburzenia psychiczne i skąd się biorą, a ponadto dowiedzieć się czegoś nowego o sobie lub swoich bliskich.W książce :wprowadzenie do testów i kwestionariuszy psychologicznychpodstawowe zasady związane z uczeniem sięwyjaśnienia dotyczące różnych rodzajów i celów terapiioddziaływanie na siebie zdrowia psychicznego i fizycznegowskazówki pomagające zachować zdrowie psychiczneDr Adam Cash jest dyrektorem ds. medycznych dziecięcej kliniki w Palm Springs, specjalizującej się w zaburzeniach zachowania, uczenia się i rozwoju, a także autyzmie. W przeszłości był również wykładowcą akademickim i pracował jako psycholog sądowy.

Wydanie II - 6641128648 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2017-12-10 - cena 21,25 zł Psychologia Dla Bystrzaków Wydanie II • DLA BYSTRZAKÓW • pliki użytkownika Imaginelife przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Cash A.

Seria Dla bystrzaków to niezbędnik każdego poszukiwacza wiedzy. Książki (a także ebooki) pisane lekkim stylem pełne są humoru, a jednocześnie zawierają czytelne informacje przygotowane przez specjalistów w swoich dziedzinach. Osoby które kupowały "Psychologia dla bystrzaków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI