Piorun kulisty

Piorun kulisty - Liu Cixin | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liu Cixin
WYMIAR
11,54 MB
NAZWA PLIKU
Piorun kulisty.pdf
ISBN
2034616676230

OPIS

Kolejna powieść autora bestsellerowego Problemu trzech ciał.W trakcie burzy piorun kulisty zabija rodziców czternastoletniego Chena, spalając ich na popiół. Od tego czasu Chen postanawia poświęcić życie badaniu tego bardzo rzadkiego zjawiska atmosferycznego, wciąż otoczonego tajemnicą. Jako naukowiec obsesyjnie poszukuje prawdy w stacjach meteorologicznych, w laboratoriach wojskowych, a nawet w opustoszałej radzieckiej bazie ukrytej na Syberii. Kolejne odkrycia pokazują, że to tajemnicze zjawisko prowadzi na całkowicie nieznane obszary fizyki.Z czasem Chen odkrywa, że rozszyfrowanie sekretu pioruna kulistego może wywołać katastrofalne wręcz skutki. Badania Chena nadają sens jego życiu, ale wiodą do konfliktu z bezwzględnymi wojskowymi i naukowcami, dla których w poszerzaniu wiedzy nie ma miejsca na etyczne dylematy. Czy piękna pani major, w której Chen jest skrycie zakochany, dąży do stworzenia śmiercionośnej broni?Cixin Liu – piąta kolumna chińskiej inwazji science fiction!O Piorunie kulistym:Znakomita lektura. – „South China Morning Post”Poruszająca, napisana z polotem książka, niezwykły opis naukowej pasji. – SFBook Reviews.Trzymająca w napięciu opowieść o technologii i fizyce, która analizuje naturę obsesji i jej mroczną stronę. – The VergeO Problemie trzech ciał:Imponująca rozmachem ucieczka od rzeczywistości. Dała mi odpowiednią perspektywę w zmaganiach z Kongresem – nie musiałem się przejmować, wszak kosmici mieli najechać Ziemię! – Barack Obama.Bardzo oryginalna książka, wyjątkowe połączenie spekulacji naukowych i filozoficznych, polityki i historii, teorii spiskowych i kosmologii. – George R.R. Martin.Science fiction w najlepszym wydaniu. – Kim Stanley Robinson

Często zmienia ... Piorun kulisty - czar występujący w Gothic, Gothic II oraz Gothic II: Noc Kruka.. Gothic [edytuj | edytuj kod].

W 2014 roku opublikowano pierwszą obserwację obiektu, który uznaje się za naturalny piorun kulisty, dokonaną przez naukowców ... Piorun kulisty - tylko jedno zdjęcie na świecie. Na świecie istnieje tylko jedno zdjęcie, na którym prawdopodobnie uchwycono piorun kulisty.

POWIĄZANE KSIĄŻKI