Nieistotne wizerunki

Nieistotne wizerunki - Paolo Sorrentino | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paolo Sorrentino
WYMIAR
9,98 MB
NAZWA PLIKU
Nieistotne wizerunki.pdf
ISBN
5338085504509

OPIS

Wspaniała, polifoniczna powieść o ludzkiej egzystencji.Co łączy życie Elsiny Marrone, niezrównanej w kołysaniu biodrami miliarderki, z życiem Peppina Valletty, romantycznego śpiewaka z piano baru, albo Lindy Giugiu, niepokonanej przy pokerowym stole? Łączy je właśnie to, że każde z nich jest życiem. Składają się z mnóstwa być może nieistotnych, ale przez to wcale nie drugorzędnych zdarzeń.Biorąc za punkt wyjścia portrety autorstwa Jacopa Benassiego, Paolo Sorrentino wyobraża sobie historie uwiecznionych na nich osób, nie wiedząc, kim są ani co robią. Z błyskotliwym humorem łączy różne rejestry i treści, w jednym zdaniu przechodząc od cierpienia do śmiechu, od wzruszenia do ironii, snując niesplecione ze sobą opowieści o miłości, samotności i przyjaźni, komedie, melodramaty, tragedie i farsy.

Różnorodność. To kolejne słowo w pełni oddające istotę tej publikacji. Wspaniała, polifoniczna powieść o ludzkiej egzystencji.

Tytuł ... 📚 Poznaj "Nieistotne wizerunki" autorstwa Paolo Sorrentino. Przeczytaj opis książki "Nieistotne wizerunki" a także poznaj jej ocenę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI