Najdalsza podróż

Najdalsza podróż - R.A. Monroe | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
R.A. Monroe
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Najdalsza podróż.pdf
ISBN
1824380733235

OPIS

Najnowsza książka Monroe’a to trzeci tytuł w serii (po kultowych Dalekich podróżach oraz Podróżach poza ciałem), bardzo osobisty i uzupełniony o doświadczenia innych osób. Opowieść o tym, co racjonalnie niepewne okazuje się bliska każdemu, kto kiedykolwiek mierzył się z nieznanym. Monroe uczy nas jak pokonać strach – „największą barierę w rozwoju człowieka” – a każdą obawę przekuć w ciekawość tego, co nowe. Pomaga zmierzyć się z tym co nieuchronne – ze śmiercią. Pokazuje, że dopóki żyjemy nie zrozumiemy geniuszu stworzenia.

Ale dzień był mega długi :D I jeszcze spanie na lotnisku :O? Wrzucanie VLOGa w Afryce to przerąbana sprawa ... Część I: Gwiazdy Kiedy w bezchmurną noc wyjedziemy gdzieś za miasto, z dala od sztucznego światła lamp ulicznych i spojrzymy w niebo- naszym oczą ukażą się setki, a przy odrobinie szczęścia tysiące jaśniejszych i ciemniejszych, bliższych i odleglejszych obiektów, pośród których znaczną większość stanowią gwiazdy. Najnowsza książka Monroe'a to trzeci tytuł w serii (po kultowychDalekich podróżach oraz Podróżach poza ciałem), bardzo osobisty iuzupełniony o doświadczenia innych osób. Opowieść o tym, co racjonalnieniepewne okazuje się bliska każdemu, kto kiedykolwiek mierzył się znieznanym.

Grażyna Byczukowa, Paweł Byczuk, Profesjonalni Członkowie The Monroe Institute Najdalsza podróż już od 18,15 zł - od 18,15 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Parapsychologia i ezoteryka, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Najdalsza podróż" dostarcza fenomenalnego, zdumiewająco zrozumiałego podsumowania jego badań psychologicznych, obserwacji naukowych i mądrości duchowej na temat śmierci i umierania, a także głębokiego związku tych procesów z kwestią narodzin biologicznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI