Dom Jętki

Dom Jętki - James Hazel | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Hazel
WYMIAR
4,40 MB
NAZWA PLIKU
Dom Jętki.pdf
ISBN
4869006041427

OPIS

Morderczy plan ukartowany w dalekiej przeszłości.Ponad 70 lat przygotowań do realizacji.To znowu się dzieje.W lesie zostaje znalezione ciało mężczyzny z rozszarpaną klatką piersiową.Wszystkie dowody wskazują, że ofiara sama się okaleczyła, żeby uśmierzyć niewiarygodne cierpienia.Były detektyw Charlie Priest zostaje napadnięty we własnym domu przez mężczyznę, który twierdzi, że posiada poufne informacje na temat tajnego stowarzyszenia. Kiedy następnego dnia napastnik zostaje brutalnie zamordowany, Priest staje się głównym podejrzanym.Jedynym wyjściem na oczyszczenie z zarzutów jest rozwiązanie zagadki, która sięga dramatycznych wydarzeń z przeszłości. W miarę postępów śledztwa odnajduje połączenia z Domem Jętki - tajnym stowarzyszeniem, które zamierza wcielić w życie śmiertelny plan.Zaczyna się szaleńczy wyścig z czasem. Czy Priestowi uda się zatrzymać bieg historii i sprawić, by się nie powtórzyła?

W lesie zostaje znalezione brutalnie okaleczone ciało mężczyzny. Morderczy plan ukartowany w dalekiej przeszłości. Jętki są elementami ściskanymi, a nie rozciąganymi, jak się czasem uważa.

Audiobook. Najchętniej promowany tytuł na londyńskich targach książki w 2017 roku! Mistrz suspensu porównywany do Jeffery'ego Deavera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI