Brakujące elementy. Hello Neighbor

Brakujące elementy. Hello Neighbor - Carly Anne West | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carly Anne West
WYMIAR
11,24 MB
NAZWA PLIKU
Brakujące elementy. Hello Neighbor.pdf
ISBN
5106654677872

OPIS

Nicky Roth i jego rodzina przeprowadzają się do Raven Brooks i… życie chłopca całkiem się zmienia – zawsze był samotny, a tutaj nagle znajduje przyjaciela. Aaron Peterson podobnie jak Nicky uwielbia wygłupy. Teraz razem robią kawały mieszkańcom miasta i świetnie się przy tym bawią.Ale jest coś, co martwi Nicky’ego. Aaron i jego rodzina nie wzbudzają sympatii sąsiadów. Ludzie raczej się ich boją… Dlaczego? Pewne informacje udaje się wyciągnąć od Aarona, a w miejskich archiwach można znaleźć intrygujące informacje… Wygląda na to, że rodzina Petersonów skrywa wyjątkowo mroczną przeszłość. Do tego nieustannie prześladuje ją pech. Chociaż Aaron sądzi, że najgorsze minęło, Nicky ma przeczucie, że wkrótce nastąpi kolejna tragedia… bo nie da się uciec od przeznaczenia.Ta niezwykle emocjonująca książka powstała na podstawie hitowej gry. Uwaga! W rozwikłaniu tajemnicy Hello Neighbor pomagają ilustracje!Nawet jeśli dotąd nie byłeś fanem książek, pokochasz Brakujące elementy.

Nicky Roth i jego rodzina przeprowadzają się do Raven Brooks i… życie chłopca całkiem się zmienia - zawsze był samotny, a tutaj nagle znajduje przyjaciela. Aaron Peterson podobnie jak Nicky uwielbia wygłupy.

Feeria Brakujące elementy Hello Neighbor 1 West Carly Anne. Oprawa miękka: Pierwsze wydanie: 2018-12-11.

POWIĄZANE KSIĄŻKI