Wyspa kości. Seria Silver Stag

Wyspa kości. Seria Silver Stag - A. M. Rosner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
A. M. Rosner
WYMIAR
10,66 MB
NAZWA PLIKU
Wyspa kości. Seria Silver Stag.pdf
ISBN
5597370935991

OPIS

W New Providence powoli formuje się Republika Piratów. Sprawująca rządy Rada, w skład której wchodzą dowódcy cumujących w porcie Nassau niezależnych jednostek, podniosła wyspę z ruin. Handel uprawiany na niebezpiecznych wodach pomiędzy wyspami Bahama kwitnie, a apetyt morskich rabusiów rośnie. Na jednym z posiedzeń samozwańczych władców Republiki ujawniony zostaje zrabowany kilka dni wcześniej list, który daje nadzieję na pomnożenie majątku i mocno rozbudza piracką wyobraźnię. Z dokumentu wynika, że pewien zamożny kupiec kupiec z okolic Panamy zamierza przenieść swój interes na Florydę, a część majątku odesłać do Kadyksu, do głównej siedziby rodzinnej faktorii. I nie byłoby w tej widomości nic specjalnie interesującego, gdyby nie fakt, że trasa wynajętej przez kupca jednostki El Espectro łączy się z trasą Srebrnej Floty – silnie chronionego konwoju, który raz do roku przewozi kosztowności z Nowego Świata do Europy. Tak obstawa i środki bezpieczeństwa mogą oznaczać tylko jedno. Na pokładzie El Espectro muszą znajdować się przedmioty niebywałej wartości…

Kupuj leganie, nie chomikuj. Kup teraz na Allegro.pl za 73,47 zł - SILVER STAG REPUBLIKA PIRATÓW + WYSPA KOŚCI Rosner z miasta Białystok. Stan: nowy.

Handel uprawiany na niebezpiecznych wodach pomiędzy wyspami Bahama kwitnie, a apatyt morskich rabusiów rośnie. Na jednym z posiedzeń ... Kapitan Timothy Cuthrow i załoga Silver Stag powracają! W New Providence powoli formuje się Republika Piratów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI