W obronie Konstytucji. Kronika dobrej zmiany 2

W obronie Konstytucji. Kronika dobrej zmiany 2 - Roman Giertych | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roman Giertych
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
W obronie Konstytucji. Kronika dobrej zmiany 2.pdf
ISBN
5165995849596

OPIS

W obronie Konstytucji to wybór najlepszych felietonów politycznych Romana Giertycha napisanych na przestrzeni ostatniego roku. Ostry komentarz do bieżących wydarzeń od momentu rekonstrukcji rządu aż do wyników wyborów samorządowych i afery KNF. Autor nie ucieka od tematów trudnych, jak model relacji państwo-Kościół czy stosunki polsko-żydowskie. Jednocześnie jednak z olbrzymim poczuciem humoru wytyka śmiesznostki i słabości obecnej ekipy rządzącej.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > W obronie konsytytucji. Kronika dobrej zmiany II; W obronie konsytytucji.

2. Zmiana Konstytucji następuje w drodze ustawy uchwalonej w jednakowym brzmieniu przez Sejm i następnie w terminie nie dłuższym niż 60 dni przez Senat. W obronie Konstytucji to kontynuacja „Kroniki Dobrej Zmiany".

POWIĄZANE KSIĄŻKI