Szachy. Nauka gry dla dzieci

Szachy. Nauka gry dla dzieci - Adrianna Staniszewska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Staniszewska
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
Szachy. Nauka gry dla dzieci.pdf
ISBN
9606348507204

OPIS

Witajcie w fascynującym świecie szachów!Szachy to królewska gra, która dostarcza rozrywki, rozwija wyobraźnię, uczy logicznego myślenia i przewidywania, trenuje pamięć, spostrzegawczość i cierpliwość.Książka, poprzez pełną przygód opowieść o mieszkańcach Szachogrodu, w atrakcyjny sposób objaśnia zasady poruszania się bierek po szachownicy oraz przedstawia podstawowe elementy taktyczne.Koniecznie zajrzyjcie do Szachogrodu!"Książka podoba mi się zarówno od strony artystycznej, jak i szkoleniowej. Świetne połączenie baśni z nauką gry w szachy".Patryk Łagowski, mistrz międzynarodowy, właściciel i szkoleniowiec firmy Tower Chess"Nie od dziś wiadomo, że nic nie przemawia bardziej do wyobraźni dziecka niż świat bajek.W Państwa rękach znajduje się pięknie napisana baśń o królestwie szachów, zawierająca oprócz treści edukacyjnych wspaniałą oprawę plastyczną. Serdecznie polecam!"Andrzej Modzelan, mistrz FIDE, pedagog, trener i wychowawca wielu młodych gorzowskich szachistów"Świetna książka. Ech, gdyby tak powstała pięćdziesiąt lat temu, za mojego dzieciństwa, i dziadek mógł ją dołączyć do szachów, które kupił mi na Gwiazdkę…"Witold Horwath, pisarz, scenarzysta filmowy

Według mnie każde dziecko, które przystępuje do nauki gry w szachy w wieku 4-5 lat jest zwycięzcą i nie pozostaje mi nic, tylko pogratulować Twojemu niespełna pięciolatkowi:) Szachy Nauka gry dla dzieci. 4,8 / 5 6 opinii Dodaj do ulubionych.

Nasz trener dojedzie w wybrane miejsce na terenie Warszawy i okolic, a także zapewni potrzebne materiały. Spróbuj zagrać w szachy online z czołowym komputerem. Możesz ustawić poziom od 1 do 10, od łatwego do arcymistrzowskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI