Siedem śmierci Evelyn Hardcastle

Siedem śmierci Evelyn Hardcastle - Stuart Turton | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stuart Turton
WYMIAR
7,54 MB
NAZWA PLIKU
Siedem śmierci Evelyn Hardcastle.pdf
ISBN
5132651890740

OPIS

O jedenastej wieczorem Evelyn Hardcastle zostanie zamordowana.Masz osiem dni i osiem wcieleń.Pozwolimy ci odejść pod warunkiem, że odkryjesz, kto jest zabójcą.Zrozumiano? W takim razie zaczynamy…Evelyn Hardcastle będzie umierać każdego dnia, aż do momentu, gdy ktoś odkryje, kim jest jej zabójca.Wśród gości zaproszonych do Blackheath jest kilku ludzi, którzy próbują to zrobić. Nie mają równych szans ani równych możliwości. Stale przeżywają ten sam dzień, usiłując rozwiązać zagadkę, lecz każdy wieczór nieubłaganie przeszywa dźwięk wystrzału z rewolweru…Jeśli Aiden Bishop nie zwycięży w wyścigu o odkrycie tożsamości mordercy, nigdy nie opuści posiadłości. Ma osiem szans: każdego ranka przez osiem dni obudzi się w ciele innego gościa... Jeśli nie uda mu się znaleźć zabójcy, cały cykl zacznie się od początku. I znów będzie musiał odkrywać, kim są jego przeciwnicy i który z nich pod eleganckim ubraniem skrywa śmiertelnie ostry nóż…Agatha Christie, która triumfalnie wkroczyła w XXI wiek.Zachwycająca łamigłówka! To najbardziej nieprzewidywalna zagadka kryminalna roku!Ta książka wprost rozsadza umysł! Jest niezwykle oryginalna i wyjątkowa. Utkwiła mi w głowie na długie tygodnie.Sophie HannahZzieleniałam z zazdrości! Żałuję, że to nie ja napisałam tę książkę.Jenny Blackhurst, autorka Zanim pozwolę ci wejść i Czarownice nie płonąGdyby Agatha Christie i Terry Pratchett wzięli LSD i uprawiali seks,„Siedem śmierci Evelyn Hardcastle” byłoby ich książkowym dzieckiem urodzonym na pokwasowym tripie. Tragikomiczna, niebywale zawiła, z całą gromadą dziwacznych postaci. To zagadka zamkniętego pokoju, jakiej jeszcze nie było.Sarah Pinborough, autorka„Co kryją jej oczy”Stuart Turton jest Szalonym Kapelusznikiem zbrodni.„Siedem śmierci Evelyn Hardcastle”jest inteligentna, wyjątkowa i emocjonująca. Oryginalna i genialna lektura – po prostu ją pochłonęłam!Ali Land, autorka„Ja. Dobra. Zła”Wspaniała, wspaniała, wspaniała! Prawdziwe dzieło geniuszu! Niesamowita, wyjątkowa książka, która nieźle namieszała mi w głowie.Sarah J. HarrisCałkiem jakby Agatha Christie napisała scenariusz do odcinka „Czarnego lustra”. Niezwykle oryginalnie skonstruowana i porywająca powieść pełna niespodziewanych zwrotów akcji.„Glasgow Herald”

Pobierz Online. Kup siedem śmierci evelyn hardcastle w kategorii Literatura piękna taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobacz sam! PODSUMOWUJĄC Siedem śmierci Evelyn Hardcastle to książka zdecydowanie nietypowa.

7,4 / 10 3065 ocen 534 opinii . Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller .

POWIĄZANE KSIĄŻKI