Marszałkowie Stalina

Marszałkowie Stalina - Jurij Wiktorowicz Rubcow | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jurij Wiktorowicz Rubcow
WYMIAR
3,7 MB
NAZWA PLIKU
Marszałkowie Stalina.pdf
ISBN
7594447954709

OPIS

Książka ciekawa nie tylko ze względu na postacie dwudziestu marszałków ZSRR, ale także rolę jaką odegrali w okresie stalinowskiej dyktatury. Autor opisuje bohaterów postrzeganych nie tylko poprzez pryzmat funkcjonowania na stanowisku dowodzenia, zajętych kierowaniem przebiegiem bitwy lub planowaniem operacji. Definiuje również Marszałków Związku Radzieckiego jako podmioty wielkiej polityki a zarazem ludzi zależnych od polityki i kaprysów Stalina.

Opis . Fascynująca książka - nie tylko ze względu na postacie dwudziestu marszałków ZSRR - ale ... Fascynująca książka - nie tylko ze względu na postacie dwudziestu marszałków ZSRR - ale także rolę, jaką odegrali w okresie stalinowskiej dyktatury.

Książka ciekawa nie tylko ze względu na postacie dwudziestu marszałków ZSRR, ale także rolę jaką odegrali w okresie stalinowskiej dyktatury. FRAGMENT KSIĄŻKI DO POLSKIEGO CZYTELNIKA Oddajemy do rąk polskiego czytelnika kontrowersyjną książkę historyczną.

POWIĄZANE KSIĄŻKI