Księżyc w nowiu. Cykl Zmierzch. Tom 2

Księżyc w nowiu. Cykl Zmierzch. Tom 2 - Stephenie Meyer | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephenie Meyer
WYMIAR
11,17 MB
NAZWA PLIKU
Księżyc w nowiu. Cykl Zmierzch. Tom 2.pdf
ISBN
8923978422341

OPIS

W drugiej części bestsellerowego cyklu ZMIERZCH nie brak wydarzeń mrożących krew w żyłach. Edward to wciąż dla Belli najważniejsza osoba pod słońcem. Jest im razem cudownie. Gdyby tylko chłopak nie był wampirem! Niestety, ten fakt wszystko komplikuje, także z pozoru niewinną zażyłość dziewczyny z przyjacielem z dzieciństwa Jacobem…

Od wielu miesięcy obie powieści znajdują się w czołówce listy bestsellerów "New York Timesa", a nakład trzeciej z cyklu osiągnął w USA milion egzemplarzy. Ekranizacja drugiej części bestsellerowego cyklu "Zmierzch" autorstwa amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer."Księżyc w Nowiu" opowiada dalsze dzieje trudnej miłości dziewczyny - Belli Swan (Kristen Stewart) i wampira - Edwarda Cullena (Robert Pattinson).Edward i Bella są ze sobą i jest im razem cudownie. Właśnie zrecenzowałem Księżyc w nowiu. W drugiej części bestsellerowego cyklu ZMIERZCH nie brak wydarzeń mrożących krew w żyłach.

Tom 2. Księżyc w nowiu W drugiej części bestsellerowego cyklu „Zmierzch" nie brak wydarzeń mrożących krew w żyłach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI