Gdybym wiedziała

Gdybym wiedziała - Rebecca Donovan | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rebecca Donovan
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
Gdybym wiedziała.pdf
ISBN
2684856186221

OPIS

"Każdy z nas dysponuje własną, pokrętną wersją prawdy, skażoną tym, jak postrzegamy dane wydarzenie. I czasem to jedyne, co mamy.”W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę – która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara, zaufanie, życzliwość i odwaga niszczą ich życie, chociaż powinny je budować. Klątwą Lany jest absolutna szczerość. Dziewczyna przeczuwała, że ta cecha może ją kiedyś zniszczyć, ale nie miała pojęcia, jak dramatyczne będą tego okoliczności. Gdy mimowolnie staje się świadkiem strasznych wydarzeń, decyduje się milczeć, sądząc, że prawda i tak jej nie uratuje. Niestety, biegu wydarzeń nie da się zatrzymać. Oskarżenia padają na nią, a to doprowadza ją tam, gdzie nigdy nie chciała wrócić… Musi stać się zamkniętym wulkanem milczenia, odrzucenia, tajemnic i braku miłości. Czy z tej sytuacji jest w ogóle jakiekolwiek wyjście? Czy Lana ma szansę uratować chociaż siebie? A może wszystko zniszczy eksplozja wulkanu?

I czasem to jedyne, co mamy." W rodzinie Lany każda kobieta ma pewną, wydawałoby się, dobrą cechę - która jednak przynosi jej tylko nieszczęście. Wiara Skończył liceum, wylądował u psychologa.

Oddechy chłonęłam całą sobą, zarywając noc. „Gdybym wiedziała", to dosyć obszerny wstęp do serii pełnej tajemnic, niebezpieczeństw i emocji, opowiedziany przez narratorkę, która nie może kłamać. Choć po rewelacyjnym początku, spodziewałam się czegoś zupełnie innego, czuję, że autorka jeszcze nie raz zaskoczy mnie w kolejnych tomach. Gdybym wiedziała Rebecca Donovan Literatura popularnonaukowa już od 19,95 zł - od 19,95 zł, porównanie cen w 26 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI