Dalsze przygody zbója Szczyrka

Dalsze przygody zbója Szczyrka - Anna Marek-Bieniasz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Marek-Bieniasz
WYMIAR
4,60 MB
NAZWA PLIKU
Dalsze przygody zbója Szczyrka.pdf
ISBN
4598553988841

OPIS

Urodziłam się i wychowałam w Szczyrku. Ten i ów mogli mi więc o zbóju Szczyrku opowiedzieć. Gdy jednak, zobaczyłam Szczyrka siedzącego przed Biurem Informacji Turystycznej, jego samego zapytałam o biografię. Świetnie się przy jej słuchaniu i zapisywaniu bawiłam, zapominając o kłopotach codziennego życia. Szczyrek jest bowiem wyjątkowo dobrym gawędziarzem, czego po zbóju rzadko kto by się spodziewał.Wygląda na to, że z zażyłości Ańci i Szczyrka pojawią się na świecie małe zbóje. To dopiero będzie historia. Osobiście nie mogę się doczekać, aby się tym zbójom z bliższa przyglądnąć…

Jak Szczyrek z dzięciołem przegonili żarłoczne gąsienice 5. Jak Raszek wywęszył kłopoty za drzewem 6.

... Sprawdź niskie ceny i kup Dalsze przygody zbója Szczyrka w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o DALSZE PRZYGODY ZBÓJA SZCZYRKA - 7832156258 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-01-06 - cena 26,20 zł Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI