ASP.NET Core 2 i Angular 5. Przewodnik dla Full-Stack Web Developera

ASP.NET Core 2 i Angular 5. Przewodnik dla Full-Stack Web Developera - Valerio De Sanctis | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Valerio De Sanctis
WYMIAR
8,67 MB
NAZWA PLIKU
ASP.NET Core 2 i Angular 5. Przewodnik dla Full-Stack Web Developera.pdf
ISBN
7310562162677

OPIS

Framework ASP.NET Core odzwierciedla zmianę podejścia do technologii strony klienta: niezależność od platformy sprzętowej, łatwiejsze prowadzenie testów jednostkowych i rozbudowa tworzonych systemów. Kolejna wersja frameworka odzwierciedla dalszą ewolucję koncepcji: od aplikacji, które miały być reaktywne i responsywne, do progresywnej realizacji zadań. Również technologia strony serwera poczyniła postępy w zakresie stabilności i wydajności pracy, co w widoczny sposób przyczyniło się do radykalnych zmian kolejnych wersji Angulara. Poprzednie wersje ASP.NET Core i Angulara były znakomitą propozycją dla projektantów całościowych rozwiązań. Czy bezproblemowe stosowanie obu tych narzędzi będzie możliwe w przypadku ich najnowszych wersji?Dzięki tej książce dowiesz się, w jaki sposób zrealizować kompleksowy projekt aplikacji internetowej, zapewniając efektywną pracę jej części klienckiej i serwerowej za pomocą frameworków ASP.NET Core 2 i Angular 5. Dowiesz się, jak zapewnić obsługę wywołań API oraz routingu po stronie serwera, czym jest dowiązanie dwukierunkowe, jak wykorzystać obiekty Observable i jak wstrzykiwać zależności. Nauczysz się stosować framework Entity Framework Core do tworzenia modelu danych, a framework Bootstrap i narzędzie LESS do nadania odpowiednich stylów. Poznasz różne techniki uwierzytelniania klientów, w tym protokół OAuth 2. Dowiesz się też, jak poprawnie skonfigurować mechanizm odwrotnego pośrednika miedzy serwerami IIS i Kestrel.W tej książce między innymi:Solidne wprowadzenie do frameworków i przygotowanie środowiska pracyEntity Framework Core i implementacja modelu danychNowoczesne podejście do interfejsu graficznegoZaawansowane funkcje formularzy, w tym walidacja i weryfikacja danychUwierzytelnianie i autoryzacja oraz praca z tokenamiWdrażanie aplikacji w środowisku produkcyjnymNowoczesne aplikacje: oszałamiająca wydajność, wszechobecna prostota!

Przewodnik Dla Full-Stack Web Developera (Ebook), MegaKsiazki.pl ma ofertę dla Ciebie. ASP.NET Core 2 i Angular(…) w najlepszych cenach! Styl Trening Dom Elektronika Moto Dziecko Biznes Zdrowie Rozrywka Inne serwisy: NOKAUTDNIA.PL.

Przewodnik dla Full-Stack Web Developera ; ... zapewniając efektywną pracę jej części klienckiej i serwerowej za pomocą frameworków ASP.NET Core 2 i Angular 5.

POWIĄZANE KSIĄŻKI